Haber

Ortak Paydamız İnegöl

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın her Cuma sabahı farklı bir camide gerçekleştirdiği ‘Bereket Sofrası’ halk günleri toplantılarının bu haftaki durağı Orhaniye İlçesi Varışlısoy Camisi oldu.

Birlik ve beraberliğin artırılması ve vatandaşlarla kucaklaşmanın sağlanması amacıyla düzenlenen Merhamet Sofrası toplantısında vatandaşlar, Önder Taban ve ilgili yöneticilere istek, şikayet ve dileklerini ilk ağızdan aktarma fırsatı buldu. Sabah namazının ardından mahalle sakinleri ve cami cemaati simit, zeytin ve peynirden oluşan kahvaltı yaparken aynı zamanda mahallenin ve bölgenin sorunları dinleniyor ve birlikte ortak çözümler üretiliyor.

KATILDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Belediye Başkanı Alper Taban, Genel Başkan Yardımcıları, AK Parti yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Merhamet Sofrası etkinliğinde, sabah namazı kılınmasının ardından cemaat, caminin avlusunda bulunan çayhanede kahvaltı yaptı. . Kahvaltının ardından vatandaşlara seslenen Başkan Alper Taban, “Davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Her Cuma sabahı farklı bir mahallede, camimizde sabah toplantıları yapıyor, namazlarımızı kılıyor ve cemaatimizin bize iletmek istediklerini dinliyoruz. ” söz konusu.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN
Bereket sofralarının asıl amacının birlik ve beraberliği artırmak olduğunu söyleyen Başkan Alper Taban, “Bu toplantılardaki amacımız birlik ve beraberliğimizi artırmak, sizlerden gelen talepleri dinlemek. Hepimizin ortak noktası. İnegöl. Mahallelerimizde yaptığımız çalışmalar var. Eksik olduğumuzda bize haber vererek işi tamamlamamıza yardımcı oluyorsunuz. Allah her birinizden razı olsun. Yine bu süreçte şehrimize hep birlikte güzel işler getireceğiz. ” söz konusu.

Önder Taban, konuşmasının ardından mahalle sakinleriyle de sohbet etti. Vatandaşların İnegöl ve yaşadıkları mahalleye ilişkin kaygıları dinlenirken, talep ve ihtiyaçları konusunda da istişarelerde bulunuldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-tillo.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu