Yaşam

Yazar Jordi Punti’nin Arjantinli futbol efsanesi hakkındaki kitabı: Messi Hakkında Her Şey

Arjantinli futbol efsanesi Leo Messi’nin doğuştan gelen, hayranlık uyandıran yeteneği ve oyun zevkiyle ilham veren hikayesi Jordi Puntí’nin eğlenceli anlatımıyla All About Messi’de! Punti, Epsilon tarafından yayınlanan All About Messi adlı kitabında Mozart ve Picasso’ya benzetilen futbolcunun oyunundaki güzelliği, hırsı, dehayı ve takıntıyı kelimelere döküyor.

O dünya futbolunun yaşayan efsanesi… Sihirli ayakları olan bir futbol sihirbazı. Gittiği her takımda taraftarları kendine hayran bırakan ve hayran bırakan Messi. Messi’nin sahip olduğu yetenek pek çok oyuncuya nasip olmadı. Yeşil sahaların unutulmaz efsanesini anlatan All About Messi kitabı, ünlü futbolcunun hayatına odaklanıyor. Doğuştan gelen yeteneğini geliştiren ve günden güne büyüyen Messi’nin biyografisini okumanın şimdi tam zamanı.

Ardından arkanıza yaslanın ve kemerlerinizi bağlayın. Messi’nin yolculuğu başlıyor…

Jordi Puntí’nin yazdığı All About Messi’yi 2022’de koleksiyonundaki tek eksikliği tamamlayarak Dünya Kupası’nı kaldıran yeşil sahaların uzaylısı Leo Messi, tekniği, başarıları, top çalmaları ve tekniğiyle futbol tarihini sallamaya devam ederken seveceksiniz. hedefler.

Messi hakkında…

Leo Messi, on üç yaşında FC Barcelona’ya katıldığından beri, oyun büyüklüğü tüm zamanların en büyüğü haline geldi. Herkes Messi olmak ister; forması en çok satan forma, golleri youtube’da en çok izlenen video… Leo Messi bizi birçok kez sevindirdi ve All About Messi, bu memnuniyeti tamamlama ve genişletme çabası.

Çocukken Rosario’da attığı ilk gollerden serbest vuruşları nasıl kullandığına, Cristiano Ronaldo ile olan rekabetinden Barça’daki takım arkadaşlarıyla ilişkilerine, bireysel rekorları ve ödüllerinden tarihi golleri kolaylıkla tekrar edebilmesine kadar, onun figürü her parçanın merkezindedir.

Sayfa: 128

Messi’den sonra ne olacak?

Çağdaş Katalan edebiyatının en umut verici yeni seslerinden biri olan Jordi Puntí, eğlenceli, duygusal ve analitik anlatımıyla bize Messi’yi izleme ayrıcalığını veriyor. Herkesin aklına şu sorular geliyor:

“Messi emekli olduğunda futbol nasıl olacak? Peki Messi’den sonra biz nasıl olacağız?”

saraykent-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu