Yaşam

Müge Anlı’da Adını ‘Ezel Bayraktar’ Olarak Değiştiren Ömer Hakkında İnanılmaz İddialar!

Müge Anlı’da kanser hastası teyzesinin tedavi parasını aldıktan sonra ortadan kaybolan Ömer isimli gencin, adını Ezel Bayraktar olarak değiştirdiğini öğrenmiştik. Bugün yine tartışılan konuda Ezel/Ömer hakkında ortaya atılan inanılmaz iddialar hepimizi şok etti!

Tuğba ve Mehmet çifti, kanser hastası Tuğba’nın tedavisi için topladıkları 300 bin TL’yi Mehmet’in kardeşi Ömer’in alıp kaçtığını ve bir daha ulaşamadıklarını söyleyerek Müge Anlı’ya başvurdu.

23 yaşındaki Ömer’in 5 ay önce abisi ve teyzesinden tedavi için biriktirdiği 300 bin TL’yi ‘Ben bakarım’ diyerek istediği, Mehmet’in ise güvenmediği için bu parayı kendisine verdiği ortaya çıktı. Tuğba’nın ailesi. Ömer’e ise bu parayı aldıktan sonra bir daha ulaşılamadı.

Müge Anlı’nın tepki gösterdiği Ömer isimli gencin e-devlet üzerinden adını ve soyadını değiştirdiği de ortaya çıktı. Ömer, adını Ezel Bayraktar olarak değiştirdi…

Tuğba duyduklarıyla yıkılırken ablası Emine’nin de Ezel’le ilgili tezlerini ortalığı karıştırdığını söylemek yanlış olmaz!

Emine, “Mehmet kapımızın önünde yattı ve ‘Tuğba’yı vermezsen kendimi yakarım’ dedi.

Bu sırada Antalya Lara’da çalışan bir kişi yayına bağlanarak, ‘Bu Ömer birkaç ay önce buradaydı. Burada çalışan garsonlara en az 2-3 bin lira bahşiş verdi. Yanında 3 bayan da vardı.’ söz konusu.

Abisi için üzülen ve duyduklarını sindirmeye çalışan Emine, “Ömer’in zaten hayatında çok kadın var, çok karısı var. Kaç kez kapısına kadınlar geldi. kadınlar hamile kalır ve ayrılır.” Dediğinde stüdyoda bir karışıklık oldu.

Argümanlarının “kanıtlanmış” olmasına izin verin. Ömer/Ezel, “Yarısını yedim, kendime yatırım yaptım. Diğer yarısı kriptoda iflas etti. Halamın kanser olduğunu yayından öğrendim. Pişmanım ama elimde değil.” Bana biraz zaman ver, ödeyeceğim.” ” söz konusu.

Ayrıca bu yaşadıklarından dolayı oyunculuk mesleğinin bittiğini söyleyen Ömer, “Oyunculuğumdan bahsetme, hazırsan oyunculuğa başlayayım mı?” Sözleriyle başta Müge Anlı olmak üzere herkesin sınır katsayısını yükseltti.

Müge Anlı, “Ekibimiz Naim ile sizi bir bankaya gönderelim, bakalım ne kadar paranız var, ne kadar para çekebileceksiniz… Yazık, bu kadına biraz para verin. Nereye harcadığınızı öğrenelim” dedi. para… Bir bakalım.” Sonra başka bir konuya geçti…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu