Ekonomi

Man Industries hisseleri yeni siparişlerle yılın en yüksek seviyesine çıktı, yönetim kurulu mali tabloları inceleyecek

Man Industries’in hisseleri, toplam 380 crore (50 milyon $) tutarındaki yeni siparişlerin etkisiyle Pazartesi günü yıllık en yüksek seviyesi olan 244,70’e yükseldi. Bu artış, şirketin ağırlıklı olarak çeşitli boru türlerinden oluşan ve önümüzdeki altı ay içinde tamamlanacak olan yaklaşık 1.400 crore (184 milyon $) değerindeki güçlü sipariş defterine katkıda bulunuyor.

Bu ayın başlarında şirket, yerli bir alıcıdan çeşitli borular için ₹400 crore (52 milyon$) değerinde başka bir değerli sipariş daha aldı. Bu son sipariş akışı şirketin pazardaki konumunu güçlendirdi.

Man Industries’in yönetim kurulu, 30 Eylül 2023’te sona eren çeyrek ve altı aylık döneme ait denetlenmemiş mali sonuçları incelemek ve onaylamak için 8 Kasım Çarşamba günü toplanacak.

Şirketin Haziran 2023 çeyreğindeki performansı 10,50 crore’den (1,38 milyon $) 11,88 crore’ye (1,56 milyon $) yükseldi ve önceki yıla göre %13 net kar artışı gösterdi. Kârlılıktaki bu olumlu eğilim, artan sipariş hacmiyle birlikte firmanın istikrarlı mali sağlığının altını çiziyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

hazrohaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu