Yaşam

Google Paranızı Uçak Bileti İçin Garanti Ediyor

Google 12 yıldır hizmet veriyor. Google Uçuşları uygulaması, kullanıcıların uygun fiyatlı bilet bulmasını kolaylaştırdı. Paylaşılan bir blog yazısında dev şirketin uçak biletleri fiyat garantisi programıbaşlatılacağını duyurdu.

İlk olarak 2011 yılında Google Flights’ta kullanıma sunulan ve uçak biletlerine odaklanan bilet fiyat garantisi özelliği şu anda yalnızca ABD’de kullanılabiliyor. Şu anda da test aşamasında olan bu özellik, şu anda yalnızca kullanılabilir durumda. Kesinlikle uçuşlar için geçerlidir.

Uçak bileti fiyatı düşerse aradaki fark iade edilecek!

Google’ın Flights hizmetinde hangi uçuşlar mevcuttur? “Fiyat Garantili” Neye sahip olduğunuzu anlamak kolaydır. Hizmete girildiğinde programa dahil olan uçuşlarda bir kalkan şeklinde bir dolar işareti bulunur. Dolar işaretine tıkladığınızda uçuşun fiyat garantisi kapsamında olduğunu görebilirsiniz. Peki program nasıl çalışacak?

Google yaptığı açıklamada, şu anda “fiyat garantisi” kapsamına aldığı uçuşların fiyatlarının düşmeyeceğini söyledi. emin olduğunu söylüyor . Ancak satın alınan uçak biletinin fiyatı düşerse firma fiyat farkı müşterilere iade edilecektir o ekler. Google döner 48 saat içindebitti diyor

Şirket tarafından paylaşılan bilgilere göre; yılda bir kullanıcı maksimum 500 $ fiyat farkı ödemesi geri alabilir. Ayrıca, fiyat farkı 5 dolardan az ise, Kullanıcıya rastgele bir ödeme yapılmaz.Sistemin ABD dışında ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu