Haber

AK Parti teşkilatı Bursa Yenişehir’de sahada

Gürhan ADANA – Yenişehir Memleketi / BURSA (IGFA) –AK Parti Yenişehir İlçe Teşkilatı yöneticileri son olarak Kızılhisar, Mecidiye, Aydoğdu ve Kızılköy, Akdere, Papatya, Çamönü, İfce, Köprühisar, Selimiye, Süleymaniye, Yıldırım, Dereköy, Karaköy, Kirazlıyayla, Barcın köylerini ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi.

AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Mehmet İleri, “Yönetim kurulu üyelerimizle, kadın kollarımızla, elimizi bırakmadık, kapınızı çalmadık, elimizi bırakmadık, mahallelerinizi çalmadık. gençlik kollarımız, belediye meclis üyelerimiz ve eski belediye başkanımız Süleyman Çelik’e teşekkür ediyor, 28 Mayıs seçimleri için sandığa davet ediyor, desteklerini istiyoruz.

“Birlik ve beraberliğimizin yeniden güçlenerek yeniden sandıklara yansıması ve Türkiye Yüzyılı’nda birlikte yürüyerek güçlü Türkiye hedefine ulaşmamız için gece gündüz demeden çalışıyoruz” diyen İleri, şöyle devam etti: Emeği geçen teşkilatın her bir üyesine teşekkür ederim.Başta Kadın Kolları Başkanım Nurdan Titis ve ekibinden Allah razı olsun.Bu saatlere kadar milletimizi gönüllü olarak Türkiye Asrına taşımak, M.Ö. İlerleme, durmadan, yorulmadan yola devam” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu